Overslaan en naar de inhoud gaan

Corte Foort

Corte Foort ligt prachtig in het groene Park Zwanenberg. Vlak bij horeca en sportclubs, en direct boven gezondheidsplein Zwanenberg. Zo zijn zorg en welzijn altijd binnen handbereik. Een heerlijke plek om te genieten van de omgeving.

Dit is Corte Foort

Bekijk hieronder de locatiefilm en impressiefoto's van Corte Foort
Vooraanzicht Corte Foort
Uitzicht op de binnentuin vanaf het balkon
De keuken
Voorbeeld woning in Corte Foort
Gezamenlijke woonkamer
Gezamenlijke woonkamer
Gezamenlijke woonkamer met balkon
Gezamenlijke woonkamer
De kapsalon
Voorbeeld woning in Corte Foort
Gezamenlijke woonkamer
Gezamenlijke woonkamer
Fotowand in de gang
Gezamenlijke woonkamer
Gezamenlijke woonkamer

Moderne appartementen

Corte Foort is er voor mensen met dementie die niet meer zelfstandig kunnen wonen. Over twee verdiepingen verdeeld zijn er 48 moderne appartementen. Ieder appartement heeft een eigen toilet en badkamer. Verder is er in de woon/slaapkamer voldoende ruimte voor persoonlijke spullen. Zo kunt u rustig in uw eigen appartement uw bezoek ontvangen.

Elke verdieping heeft twee ontmoetingsruimtes, elk met een eigen sfeer. Hier genieten bewoners dagelijks van een verse maaltijd. Daarnaast zijn er activiteitenruimtes waar bewoners bijvoorbeeld rustig kunnen lezen. Ook vinden er activiteiten plaats.  

Bewoners kunnen vanuit de huiskamers naar buiten om te genieten van de zon en de frisse lucht. De eerste etage heeft een mooie daktuin met gezellige zitjes, wandelpaden, vlinderstruiken, fruitboompjes, een kruidentuin, kleurige bloemen én rustgevende waterornamenten. De tweede verdieping heeft twee ruime balkons, waarvan één overdekt.

​Vertrouwd leven voortzetten

Het is fijn als bewoners zoveel mogelijk hun vertrouwde leven kunnen voortzetten. Daarvoor zetten wij ons in. Dat doen we graag samen met mantelzorgers, familie, vrienden en kennissen. Zij weten immers als geen ander wat er nodig is om het leven zo gewoon mogelijk door te laten gaan. Samen komen we verder.