Overslaan en naar de inhoud gaan
  1. Home
  2. Nieuws
  3. Zomer 2026 training IedereenZorgt

Zomer 2026 training IedereenZorgt

17 juli 2026

Goed nieuws! Er worden ook in deze zomer weer – gratis – IedereenZorgt trainingen aangeboden. De training wordt in augustus en september aangeboden voor iedereen die te maken heeft met naasten, vrienden, bekenden of anderen die ondersteuning nodig hebben bij hun persoonlijke zorg.

Het regionale programma is samen met twaalf VVT-organisaties uit Noordoost-Brabant én ROC Het Koning Willem 1 College ontwikkeld. Er wordt veel geoefend en er is voldoende ruimte om met elkaar in gesprek te gaan. Tijdens de training oefent u met veelvoorkomende zorgtaken, zoals:

  • Helpen bij wassen en mondzorg
  • Aan- en uitkleden;
  • Bed opmaken met iemand erin;
  • Iemand verplaatsen (bed, stoel, rolstoel, rollator);
  • Omgaan met hulpmiddelen en steunkousen;
  • Toiletgang en praktische tips voor dagelijkse ondersteuning
  • Verplaatsen met rollator en rolstoel;
  • Oogdruppelen.

Bij BrabantZorg kan de training in de maanden augustus en september gevolgd worden bij onze locaties De Watersteeg in Veghel en De Wellen in Oss. U kunt ook (dichterbij huis) aanhaken bij een training van een van de andere VVT-organisaties.

Meer informatie

Meer weten over waar en wanneer de training wordt aangeboden en hoe u zich kunt aanmelden? U leest er alles over in de flyer.