Ondersteuning is nooit ver weg
De Wellen biedt ouderen en hun familie volop keuze: welke woonvorm past het best? Kleinschalige zorg of wellicht afdelingswonen? Of heb ik een grote lichamelijke zorgvraag? Het kan ook anders: door te kiezen voor een serviceappartement. Ondersteuning is dan nooit ver weg op het moment dat dit nodig mocht zijn. Vanuit De Wellen wordt ook thuiszorg geleverd. Bijzonder is ons aanbod in bijvoorbeeld revalidatie, fysiotherapie, logopedie, palliatieve of terminale zorg.
Aandacht voor iedereen
Tien procent van de Osse bevolking is van islamitische afkomst. De Wellen heeft een woongroep speciaal voor islamitische ouderen. Als zij ouder worden, gebreken krijgen en in hun beleving teruggaan naar vroeger, worden zij vaak graag aangesproken in hun ‘eigen taal’ en ‘omgeving’. Nog iets waaruit onze gastvrijheid en tolerantie blijken: De Wellen is onderscheiden met de
Roze Loper, als woonzorgcentrum dat aandacht besteedt aan diversiteit bij ouderen. Wij bieden bewoners, ook die van minderheidsgroepen, de ruimte om zichzelf te zijn. Daar voel je jezelf ook goed bij!
Verbonden met Oss
De Wellen ligt dicht bij het stadscentrum en De Grote Kerk. De locatie is van oudsher erg verbonden met het Osse verenigingsleven. Door de vele bezoekers is er constant een grote dynamiek in het gebouw. Zij komen voor bijvoorbeeld een dagactiviteit of bezoeken ons sfeervolle restaurant voor een warme maaltijd.
De samenleving naar ‘binnen’
Onze medewerkers vormen een hecht team met de bewoners, vrijwilligers en mantelzorgers.
Een grote groep enthousiaste vrijwilligers organiseert activiteiten als bewegen voor ouderen, koken, wandelen en spelletjes. Scholieren leggen hier tuintjes aan of klussen wat. Kinderen van de basisscholen komen naar hier om samen liedjes te zingen. Zo halen we de samenleving naar binnen, passend in onze ‘warme zorg’.